hero-press overview share print facebook linkedin twitter
4

Amaçlı İnsanlar

Biz değerlere dayalı bir aile şirketiyiz ve bu kültürümüze de yansıyor. Çok çalışıyoruz ancak kaliteli bir iş/yaşam dengesinin çalışanlarımızı daha bağlı, etkili ve motive kıldığına inanıyoruz.

Çalışanlarımızın taahhüdü

Her şey çalışanlarımızın etrafında dönüyor. Herşeyi çalışanlarımız için yapıyoruz. Çalışanlarımızın Hero'da uzun ve mutlu bir kariyere sahip olmalarını istiyoruz, bu yüzden onların gelişimine yatırım yapıyoruz. İş gücümüzü çeşitlendirecek ve iş yerlerimizi kapsayıcı ve güvenli hale getirecek programları eşit fırsatlara dağıtan bir şirketiz.

“ Yerel topluluklarımızla derin ve anlamlı bir bağ oluşturmak, yıllardır aile DNA'mızın önemli bir parçası olmuştur. Sorumluluğumuz ofislerimizin ve fabrikalarımızın dört duvarını aşıyor. ”


                Bill Parker, İnsan Kaynakları Başkanı Hero Group

Bill Parker, İnsan Kaynakları Başkanı Hero Group

Değerler odaklı organizasyon

Değerler, şirket olarak kim olduğumuzun merkezinde yer almaktadır. Özellikle farklı coğrafyalarda birden fazla şirketten oluşan bir grup olarak nasıl var olduğumuz düşünüldüğünde, değerler bizi birbirimize bağlamada kritik bir rol oynamaktadır. Paylaşılan değerlerimiz, bireyler ve varlıklar olarak daha derin bir aidiyet duygusu yaratır. Değerlerimiz, tüm farklılıklarımızı birbirine bağlayan sosyal ağlardır.

Yeni Hero değerlerimiz: Create Wow, Everyone Hero, Nourish Others ve Take responsibility.

 

Topluluk duygusu

Ayrıca, özellikle üretim tesislerimizin yakınındaki yerel topluluklar olmak üzere, işimizden etkilenebilecek diğer paydaşları da önemsiyoruz. Anlamlı istihdam sağlamanın yanı sıra, her yıl yaşanan yerel olaylar için ekonomik kaynak ayırıyoruz ve onlara zaman ayırarak yerel toplulukları destekliyoruz. 

İklim şartlarımız

1

Sürdürülebilir kaynak

Biyoçeşitlilik, sağlıklı topraklar ve yerel çiftlikler üzerinde olumlu bir etkimiz olmasını sağlamak için stratejik sürdürülebilir kaynak kullanımı yoluyla hammaddeleri, ambalajları ve tüketilmiş ürünlerin korunmasını sağlıyoruz. Bunu tedarikçilerimiz ve çiftçilerimizle yakın bir ortaklık içinde yapmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

Devamını oku
2

Net nötr üretim

Doğal kaynakları korumak, tüm ürünlerimizde karbon sıfır üretimdir.

Bunu, üretim tesislerimizdeki enerji, su ve atık kullanımımızı azaltarak ve optimize ederek yapacağız, aynı zamanda bu tutkuyu birlikte yürütmek için ortak üreticilerimizle birlikte çalışacağız.

Devamını oku
3

Doğal sağlıklı gıda

Doğal ve sağlıklı yiyeceklerle doğanın iyiliğini korumak. Kendimiz ve dünyamız için iyi olan bütünsel beslenme konusunda tüketicilerimizi eğitmek ve onlarla işbirliği yapmak için markalarımızdan yararlanacağız. Portföyümüzü, tüketicilere daha doğal ve sağlıklı seçenekler sunmak için geliştireceğiz – kuru yemişleri ve çeşitli tahılları  daha fazla kullanıp, rafine şeker ve kırmızı et gibi kötü gıdaların kullanımını azaltacağız.

Devamını oku
4

Amaçlı insanlar

İnsanlarımızı yetiştirmek ve geliştirmek. Hero, değerlere dayalı bir aile şirketidir ve bu bizim kültürümüze de yansımaktadır. Eğitim ve gelişime yatırım yapıyoruz ve çalışanlarımıza gelişmeleri için ihtiyaç duyduklarını sağlamaya kararlıyız. Hero, iş gücümüzü çeşitlendirmeyi ve iş yerlerimizi kapsayıcı ve güvenli hale getirmeyi amaçlayan programlara sahip, fırsat eşitliği sağlayan bir şirkettir.

Devamını oku