hero-press overview share print facebook linkedin twitter
3

Doğal olarak sağlıklı gıda

Doğal olarak sağlıklı yiyecekler vasıtasıyla doğanın iyiliğinin korunması. Bizler ve gezegenimiz için iyi bir bütünsel beslenme konusunda tüketicileri eğitmek ve onlarla işbirliği yapmak için markalarımızın gücünden yararlanacağız. Tüketicilere daha fazla doğal sağlıklı seçenekler yani fındık ve tam tahıl gibi iyilerden daha fazla ve rafine şeker ve kırmızı et gibi kötülerden daha az sunmak için portföyümüzü geliştireceğiz.

Portföyümüzün yenilenmesi

Araştırmamız, hem insanlar hem de gezegen için, daha fazla doğallık ve sürdürülebilirlik arasındaki bağlantı olduğunu göstermiştir. Tüm ürünlerimiz için, sağlık ve doğallık ile ilgili kritik KPI’ları kapsayan bir veri tabanı geliştirdik. Bu veri tabanı, inovasyonun doğal olarak sağlıklı gıdalara yönelik gereklilikleri karşıladığından emin olmak için kategori bazında özel kılavuzlar oluşturmak için kullanılmıştır. Portföyümüzü yenilemek için, örneğin İspanya’daki tüm bebek maması serimizde şeker ve katkı maddelerini kaldırılması gibi çeşitli projeler başlattık. Buna, tahıl üretim prosesinin hidrolizasyon yapılmayacak şekilde değiştirilmesi de dahildir.

“ Sürdürülebilir olmak zordur. İşleri daha farklı yapmamızı ve değişmemizi gerektirir. Derhal harekete geçmemiz gerekiyor, aksi takdirde çok geç olacak ”


                Giovanni Ciserani - Hero Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Giovanni Ciserani - Hero Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Marka

Sürdürülebilirlik ile ilgili eğitim ve savunuculuk konularında tüketicilerimiz ile birlikte üstlenmemiz gereken rolün de kritik olduğuna inanıyoruz. Böylece, gezegensel sağlık diyetinden çıkan içgörüleri, sürekli ürün geliştirme ve tüketici iletişimi için kilit birer girdi olarak kullanacağız.

İklim

1

Sürdürülebilir kaynak kullanımı

Stratejik sürdürülebilir kaynak kullanımı vasıtasıyla hammaddelerin korunması. Toprağımızın biyolojik çeşitliliği ve sağlığı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmamızı sağlamak için tedarikçilerimiz ve çiftçilerimizle yakın işbirliği içinde bunu yapmamız gerekecek.

Devamını oku
2

Doğa Dostu Üretim

Tüm ürünlerimizde doğa dostu üretim vasıtasıyla doğal kaynakların korunması.

Bunu üretim tesislerimizde gerçekleştirmekle kalmayıp, bu büyük amacı birlikte yönetmek için ortak üreticilerimizle de birlikte çalışacağız.

Devamını oku
3

Doğal olarak sağlıklı gıda

Doğanın iyiliğinin doğal olarak sağlıklı yiyecekler vasıtasıyla korunması. Bizler ve gezegenimiz için iyi bir bütünsel beslenme konusunda tüketicileri eğitmek ve onlarla işbirliği yapmak için markalarımızın gücünden yararlanacağız. Tüketicilere daha fazla doğal sağlıklı seçenekler (fındık ve tam tahıl vb.) sunmak için portföyümüzü geliştireceğiz.

Devamını oku
4

Amaçlı insanlar

İnsanlarımızı yetiştirmek ve geliştirmek. Hero, değerlere dayalı bir aile şirketidir ve bu bizim kültürümüze de yansımaktadır. Eğitim ve gelişime yatırım yapıyoruz ve çalışanlarımıza gelişmeleri için ihtiyaç duyduklarını sağlamaya kararlıyız. Hero, iş gücümüzü çeşitlendirmeyi ve iş yerlerimizi kapsayıcı ve güvenli hale getirmeyi amaçlayan programlara sahip, fırsat eşitliği sağlayan bir şirkettir.

Devamını oku